Otázky a odpovědi

Datum 10.09.2013
Vložil Táňa Hrnčiříková
Titulek motorový člun

Dobrý den, jezdíme na dovolenou s 5,5m dlouhým motorovým člunem. Je u vás úvaz pro člun a možnost kde tento člun složit na vodu? Děkuji

Datum 19.09.2013
Vložil Čestmír Pohanka
Titulek Re: motorový člun

Možnost uvázání člunu je před apartmánem u břehu zcela určitě a místo ke spuštění na vodu se najde opodál. Detaily je třeba jenom dohodnout na místě s domácími.

Datum 18.05.2013
Vložil Karel Šikula
Titulek Trasa

Je možné se spolehnout na objízdnou trasu, kterou uvádíte i v tomto roce?

Datum 30.05.2013
Vložil Čestmír Pohanka
Titulek Re: Trasa

Dobrý den, dle mých informací je trasa stále použitelná. Pokud máte zájem, pošlu vám popis cesty do Chorvatska bez poplatků za slovinské dálnice e-mailem.

Datum 13.04.2012
Vložil Saša Cibulová
Titulek Platba ubytování

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli je možné zaplatit za ubytování předem, abychom nemuseli vozit peníze s sebou? A ještě bych se chtěla optat, zda se platí nějaká záloha při sjednání termínu.

Datum 13.04.2012
Vložil Čestmír Pohanka
Titulek Re: Platba ubytování

Platbu předem jsme ještě nikdy neřešili, ale myslím, že by to neměl být problém (lépe bude, když mi zavoláte, nebo napíšete na e-mail). K Vaší druhé otázce: záloha se platí ve výši 150,- EUR. Částka je pak následně odečtena z ceny ubytování.
Přeji hezký den

 

Často kladené otázky

Počet osob je uveden včetně dětí?

Ano, maximální počet ubytovaných osob je uveden včetně dětí. Výjímku tvoří děti do věku 6 let, které nepodléhají registraci u úřadů. Je tedy možné dorazit se 2 malými dětmi. Nutno je však předem toto konzultovat s majiteli apartmánu (i prostřednictvím zprostředkovatele).

Je možné dovézt s sebou psa nebo kočku? Pokud ano, kolik se platí za tuto službu?

Bohužel, v apartmánu není možno mít s sebou své domácí mazlíčky.

Jak je to s možností kotvení vlastní lodě?

U apartmánu je možno kotvit vlastní loď - po domluvě s majitelem na místě.

Je poblíž nebo přímo v místě nějaká písečná pláž?

Pobřeží u apartmánu i v jeho okolí je skalnaté či kamenité. Písečná pláž se nachází asi tak 500 m v malé zátoce ve výběšžku poloostrova. Byla zřejmě vytvořena uměle navezením písku. Další písečná pláž se nachází v místě zvaném St. Trogir. Tato mělká zátoka s písčitým dnem je velmi vyhledávaným místem hlavně rodinami s dětmi. Je dostupná autem, pěšky či lodí.

© cmp94 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode